KLICZKÓW MAŁY
Bukowiec:
Wojciech Likonski/Lukonski 1837, 1840
Franciszek Krzakczyński? 1838
Antoni Bierczak 1840
Wojciech Sulkowski 1840
Gęsina:
Marcin Przelazły 1820
Kazimierz Suchora 1824 (folwark)
Sebastian Tomalak 1840
Kliczków Mały:
Franciszek Jurek 1837
Grzegorz Zalewski 1833, 1837
Kliczków Wielki:
Filip Kałuża 1831
Karol Starzyński 1833
Maciej Pytel 1835
Sebastian Tomalski 1837
Andrzej Gajda 1839
Maciej Pytel 1841
Chajew:
Paweł Ślęzak 1829
Wojciech Tomczyk 1841
Bugaj:
Błażej Kałuziak 1829
DĄBROWA WIELKA
Dąbrowa Wielka:
Gabriel Widawski 1816
Stanisław Tobiasik 1827
Piotr Modrzejowski 1828
Baltazar Królewicz 1831
Sokołów:
Andrzej Kaczmarek 1815
BURZENIN
Majaczewice:
Wojciech Jagieła 1820
Jakub Lech 1835
Strzałki:
Domin Organiściak 1820
Józef Woszczyński 1835
Wola Będkowska:
Stefan Ratajczyk 1820
Nieczuj:
Maciej Bieda 1820
Wielka Wieś:
Tomasz Kuźnik 1835
Prażmów:
Błażej Szcześniak 1835
Jakub Męclikowski 1835
MĘKA
Podłężyce:
Paweł Siara 1819
Męcka Wola:
Paweł Mackowicz 1818
Wojciech Bednarek 1821, 1822
Trzebiczna folwark:
Michał Jabłoński 1810
CHOJNE
Wiechucice:
Marcin Bartosik 1815 (1szy rok)
Wojciech Dąbrowski 1821 (1szy rok, na Wydartusie)
BRZEŹNIO
Pyszków:
Wincenty Krzywański 1820
Wincenty Marciniak 1827
Paweł Korczak 1860
Ostrów:
Roch Rudnicki 1817
Mikołaj Żmuda 1817
Mateusz Ludziejowski 1828
Gabriel Hober 1829
Balcer Paczyński 1820
Jan Stefaniak 1860
Maciej Stefaniak 1860
Idzi Kulesza 1860
Dębołęka:
Paweł Tobolak
Marcin Pawełczyk 1826
Brzeźnio:
Paweł Owczarek 1812, 1819, 1820, 1826
Andrzej Gil 1828
Maciej Czernik 1829
Jan Rexy 1830
Jan Stępień 1860
Jan Sowizdrzał 1860
Jakub Kieras 1860
Szymon Kozłowski 1860
Ruszków:
Domin Chujak 1817
Gabriel Wenek 1825
Barczew:
Józef Wydmuch 1821
Jakub Kasperski 1825
Wawrzyniec Dłużak 1825
Mateusz Owczarek 1828, 1829
Józef Bronka 1860
Nowa Wieś:
Konstanty Sobczak 1860
Rybnik folwark:
Szymon Obała 1860
Zapole:
Piotr Ładniak 1860
WIDAWA
Kopiec:
Michał Witacki 1808(folwark Widawski)
Sebastian Kozieł 1834
Franciszek Blechol? 1836
Michał Gawron 1837
Stanisław Mikulski 1837
Dąbrowa Widawska:
Paweł Miksa 1809
Jan Kaczmarek 1854, 1856
Tomasz Piechowicz 1854
Wojciech Woźniakowski 1857
Wincenty Gocałek 1857
Piotr Gronoski 1858
Folwark Zawadzki:
Jan Szewczyk 1854
Grabówie:
Franciszek Wojszczak 1811
Adrian Kusiak 1812
Antoni Owczarek 1834
Antoni Wlazlak 1856, 1857
Ochle:
Walenty Ślęzak 1809
Ambroży Sobota 1832
Piotr Lenarcik 1833
Karol Błaszczak 1854, 1857
Julian Kubiak 1854
Filip Werecki 1854
Podgórze:
Kacper Luter 1833
Michał Szczerba 1834
Stanisław Bartela 1836
Jan Parolski 1856
Maciej Lisiak 1857
Franciszek Wieczorek 1858
Rogóźno:
Paweł Stolarczyk 1811
Maciej Rybak 1836
Aleksander Stankiewicz 1855
Józef Fryd 1857
Świerczów:
Jakub Bonczyk 1835
Wincenty Mielczarek 1854
Stanisław Tomczak 1857
Wólka:
Piotr Bąbiński 1832
Karol Marcjan 1833
Michał Gawron 1834
Jakub Namirowski 1855, 1857
Antoni Woźniak 1855
Wojciech Woźniak 1858
Zawady:
Marek Szymczak 1835
Jakub Boroski 1858
Zborów:
Antoni Berdys 1855
WOJKÓW
Grzymaczew:
Bogumił Wieszynski 1828
Łukasz Zadaniak 1830
Tomasz Lewek 1857
Józef Kałuża 1859
Ludwik Pawlikowski 1860
Walenty Brocki 1860, 1863
Michał Kazimierczak 1862
Józef Łakumiak 1863
Andrzej Kowalski 1865
Jasionna:
Ludwik Kubiak 1830
Antoni Zelikowski 1838
Piotr Wyrębski 1859
Andrzej Cebula 1859, 1861, 1863
Jan Hojży/Hyży 1862, 1864
Józef Wyrębski 1864
Ignacy Dominikowski 1865
Józef Pasikowski 1867
Niedoń:
Antoni Strzyż 1871
Piegonisko:
Jan Drewniak 1824
Jan Wieruszeski 1829
Łukasz Frączczak 1836
Jan Matuszak 1836
Franciszek Suscikowski 1839
Jakub Stryjas 1839
Walenty Sobczyk 1859
Antoni Kucharski 1865
Michał Twardowski 1866
Rożenno:
Paweł Michalski 1829
Marcin Kowalski 1829
Wojciech Przybylski 1831
Paweł Slusarek 1836
Łukasz Zaganiak 1837, 1842
Kazimierz Wolarz 1838
Bartłomiej Ruszczyński 1840
Wojciech Parecki/Gorecki 1840, 1841
Antoni Mielcarek 1841
Ignacy Skupiński 1860
Roch Pietrucha 1862
Roch Witasiak 1863, 1867
Michał Twardowski 1864
Antoni Kupaj 1865
Kazimierz Koprowski 1867
Stok:
Antoni Nowakowski 1828
Józef Pawiaczyk 1830
Paweł Nowak 1857
Jakub Kępiński 1858
Kazimierz Borowiak 1860
Szczepan Wawrzyniak 1861
Wawrzyniec Stysiek 1867
Wojciech Antczak 1867
Włocin:
Andrzej Jakubowski 1859, 1862
Anastazy Pnacz/Pławski/Spławski 1861, 1862, 1865
Paweł Nowacki 1862, 1864
Michał Maciejewski 1863
Andrzej Sadowski 1864
Mateusz Niezgoda 1864
Kazimierz Smug 1867
Michał Maciejewski 1868
Wrząca:
Izydor Kostrzewa 1821
Kazimierz Adamski 1832
Wojciech Grzesiak 1835
Szczepan Frąnczczak 1836
Józef Białecki 1837
Mikołaj Siodma 1849
Mikołaj Krawczyk 1853
Andrzej Mikołajczyk 1857, 1860
Wojciech Mikołajczyk 1857
Paweł Krajewski 1857, 1861
Konstanty Jeziorski 1858, 1860
Józef Łakomiak 1859
Szymon Mikołajczyk 1861
Błażej Urbaniak 1862
Józef Siuda 1862
Antoni Adamski 1863, 1866
Piotr Kiełby/Kiełdy 1864, 1867
Wojciech Urbaniak 1866
Józef Kmieciak 1867