WIDAWA
Widawa:
Józef Krowiradowski/Krowirandzki/Krowiranda 1833, 1837, 1840
Benedykt Kubeski? 1838
Piotr Szafnerowicz 1840
Wincenty Skrzypiński 1844, 1849
Jakub Pawłoski 1858
Ochle:
Józef Krowirandoski 1830
Podgórze:
Jan Nowakowski 1857
Zborów:
Józef Krowiroda/Krowięcki 1823, 1824
WOJKÓW
Kąśnia:
Adam Chruścielewski 1854
Grobelka:
Adam Chruścielewski 1856
Stok:
Adam Chruścielewski 1858, 1859
Grzymaczew:
Adam Chruścielewski 1852
Niedoń:
Tomasz Bobrowski 1849, 1850, 1852, 1854, 1855
Zimna Woda:
Adam Chrząścielewski (Chruścielewski) 1869
Wrząca:
Jan Skrzypczyński 1820
BRZEŹNIO
Sudajew:
Józef Chmielewski 1820
Barczew:
Norbert Strumiński 1808, 1819
Walenty Strumiński 1840
Pustelnik:
Antoni Nitsch 1812
Brzeźnio:
Franciszek Kowalewski/Kowalowski 1826, 1828, 1829, 1842
Józef Jachowicz 1831, 1834, 1837, 1839, 1842, 1849, 1852
Stefan Jachowicz 1839, 1842, 1849, 1852, 1857
Franciszek Gwiazdowski 1842, 1844
Hipolit Jachowicz 1851, 1854, 1857, 1860
Franciszek Jachowicz 1852
Dębołęka:
Jan Skupiński 1825, 1828, 1830, 1841
Dury:
Franciszek Gwiazdowski 1847, 1849
Lipno:
Andrzej Kowalewski 1850
Ostrów:
Fryderyk Nowicki 1828
Wilhelm Nowicki 1831
Pustelnik:
Hipolit Jachowicz 1849
Pyszków:
Andrzej Kowaleski 1854
Stefanów kolonia:
Antoni Nowakowski 1863, 1866
Tumidaj:
Andrzej Kowaleski 1857
DĄBROWA WIELKA
Dąbrowa Wielka:
Bernard Barciński? 1824
Charłubna:
Stanisław Lisowski 1840("majster mularz w Harłubnej szynkowni Dąbrowskiej"), 1844
MĘKA
Męka:
Daniel Schweryn 1830
Karol Jachowicz 1842, 1844
Męcka Wola:
Wawrzyniec Chodakiewicz 1814
Podłężyce:
Jan Weber 1835, 1838
ZŁOCZEW
Cegielnia:
Hieronim Pętelski 1825
Wieś Złoczewska:
Józef Pochwicki 1821, 1826
Wawrzyniec Pochwicki 1825
Złoczew:
Marcin Szuchmierowicz/Szufnerowicz 1823, 1825
Mateusz Kozupski 1826
Michał Wdowczyński 1826
Antoni Węcławski 1826, 1828
Franciszek Wdowczyński 1825
Walenty Wdowczyński 1827
Piotr Szusnerowicz/Szafnerowicz 1827, 1829
BURZENIN
Prażmów:
Bernard Barciński 1827
Witów:
Bernard Barciński 1835
Burzenin:
Wincenty Krowiranda/Krowirandziński 1817, 1819, 1821, 1825
Antoni Morawicz 1828
Stanisław Pietrowski 1835
Kazimierz Piotrowski 1850
ROSSOSZYCA
Ulesie:
Augustyn Rata? 1820
Rossoszyca:
Walenty Mielczarek 1822, 1824, 1826, 1828, 1831
CHOJNE
Bobrowniki:
Mikołaj Gabryś 1837
Stoczki:
Mikołaj Gabryś 1833, 1834, 1839
KAMIONACZ
Kamionacz:
Karol Mąkowski 1834
Marceli Madejski 1847
KORCZEW
Reduchów:
Walenty Kazibłocki 1815
SIERADZ
Bogumiłów:
Ignacy Pawłowski 1836
Dąbrówka:
Tomasz Makówka 1862
Mantyki:
Józef Hatliński 1841